KONST / Litografier / Färglitografi 14204026
nr 1420 4026
Catrina Liljegren
(f. 1962), Sverige
Signerad, numrerad 195/200. Färglitografi. Bladets mått: 38x38, yttermått inklusive ram: 46x46 cm
Catrina Liljegren, svensk målare född 1962.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:30:46
200 kr